Dzień Jednorożca

W najbliższą niedzielę 6 czerwca w Jednorożcu dla mieszkańców zorganizowany będzie festyn „Dzień Jednorożca”. Przedstawiamy program festynu…

13:00-13:15 – PRZEMARSZ I WYSTĘP ORKIESTRY DĘTEJ OSP w JEDNOROŻCU
13:20-13:25 – POWITANIE WODZIREJ z DANCE ORKIESTRY – ZAPROSZENIE DO WSPÓLNEJ ZABAWY, ogłoszenie konkursów: „Bieg w workach”, „Rzut kaloszem”, „Przeciąganie liny”,
13:30-13:45 – WYSTĘP PRZEDSZKOLAKÓW „6 latków” z Jednorożca, zaproszenie do zabawy dla dzieci z GRUPĄ MAT z Olsztyna, „DYSKOTEKA u Pana JANA”
13:50-14:00 – WODZIREJ z DANCE ORKIESTRY
14:05-14:20 – WYSTĘP Regionalnego Zespołu Pieśni i Tańca”Młode Kurpie”
14:20-14:25 – Taniec-prezentacja młodzieży z PSP w Parciakach
14:30-14:35 – WODZIREJ z DANCE ORKIESTRY
14:40-14:50 – Koło wędkarskie- Wręczenie pucharów
14:55-15:00 – WODZIREJ z DANCE ORKIESTRY
15:05-15:25 – Występ uczniów PSP z Żelaznej Rządowej (monolog kurpiowski,piosenka, układ taneczny)
15:25-15:35 – WODZIREJ z DANCE ORKIESTRY
15:40-16:00 – „GRUPA SALTO”
16:00-16:20 – Konkurs Karaoke „Szansa na Sukces”
16:20-16:30 – Kabaret-prezentacja uczniów z PSP Parciaki
16:30-16:40 – Taniec nowoczesny (Olga Suchecka,Karina Piątkowska, Magda Damięcka- gimnazjum Jednorożec)
16:40-16:45 – Występ wokalno-instrumentalny (Weronika Grabowska, Klaudia Kosała, Wioletta Bednarczyk-gimnazjum Jednorożec)
16:45-16:55 – Taniec nowoczesny „Love Dance” (Magdalena Kardaś, Monika Lesińska, Aleksandra Tabaka-gimnazjum Jednorożec)
16:55-17:00 – WODZIREJ z DANCE ORKIESTRY
17:00-17:15 – Konkurs „Jaka to melodia”
17:15-17:20 – Występ wokalny (Monika Pliszka i Aleksandra Piotrak-gimnazjum Jednorożec)
17:25-17:35 – Występ wokalno-instrumentalny (Adam Gąska, Damian Gładek, Adam Jóźwik, Adrian Sobieraj-gimnazjum Jednorożec)
17:35-17:40 – Występ wokalny (Emilia Ścibek-liceum Jednorożec)
17:40-17:50 – WODZIREJ z DANCE ORKIESTRY
17:50-18:05 – Występ wokalny młodzieży z Małowidza
18:10-18:20 – WODZIREJ z DANCE ORKIESTRY
18:20-18:45 – Występ Zespołu Folklorystycznego „Kurpianka” z Jednorożca
18:45-19:00 – WODZIREJ z DANCE ORKIESTRY
19:00-20:00 – Zespół Cygański „TABOR” z Olsztyna
20:00-22:00 – Zabawa z Zespołem „EVEREST”